آشنایی با تخصص و سوابق مادرباره ما

صنایع آسانسورملکی با مدیریت مهندسین ملیک و آرتین ملکی با بیش از­۵۰ سال سابقه­کاری درخشان در صنعت آسانسور و پله برقی ، با به کارگیری ابزارآلات و نرم افزارهای به­روز، نیروی متخصص، تلفیق دانش ، نوآوری و خلاقیت اقدام به طراحی و تولید انواع کابین و قطعات آسانسور مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی نموده است .هدف اصلی این مجموعه به­روزرسانی و بهبود مداوم محصولات و نیز کسب اعتماد ، اطمینان و رضایتمندی مشتریان درتمامی مراحل می­باشد. درهمین راستا این واحدتولیدی اقدام به استقرار و اجرای سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001-2015 نموده و رئوس ذیل راسرلوحه برنامه های خود قرار داده است:

  • اهتمام در ارائه محصولات با کیفیت و ایمن جهت رضایت مشتریان
  • توسعه بازارهای داخلی و بین المللی
  • توسعه سبد محصولات
  • توسعه سرمایه های مشهود و نامشهود
  • ارتقاء و بهره­ وری کارکنان از طریق افزایش انگیزش ، آموزش وتفویض اختیار

این واحد­ تولیدی به منظور تحقق رئوس فوق ، فرآیندهای خود را از طریق اشاعه فرهنگ کارگروهی تعریف نموده و با تعیین اهداف و اجرای برنامه ها درجهت تحقق آنها گام برمی­دارد .

 

از آغاز تا کنونتاریخچه فعالیت ها

۱۳۵۱

شروع فعالیت

آقای مهندس ملیک ملکی مؤسس صنایع آسانسورملکی فعالیت خود را ازسال ۱۳۵۱ در شرکت فنی تجاری اهم با نصب آسانسورهای هاووس¬هان آلمان و چن ایتالیا شروع و وارد صنعت آسانسور شدند و با پیشرفت روزافزون درکار ، درسال۱۳۵۸مدیریت فنی این شرکت را به عهده گرفتند و تا سال ۱۳۷۲ درآنجا مشغول به کار بودند .
۱۳۷۲

تاسیس واحد تولیدی

در سال ۱۳۷۲ با تأسیس واحد تولیدی گسترش صنعت آسانبر و کارگاه تولیدی تحت نام تجاری صنایع آسانسور ملکی به صورت مستقل و حرفه ای تولید کابین آسانسور را آغاز نمودند و در طی زمان کوتاهی با تولید کابین های منحصربه فرد تبدیل به نام و برندی شناخته شده در صنعت آسانسور شدند .
در رزومه کاری ۵۰ ساله ایشان می توان به ساخت و نصب آسانسورهای خاص از قبیل ماشین بر- ضدانفجار-وارلئونارد –AC2 و آسانسورهای باری تا ظرفیت ۷ تن و هزاران نمونه دیگر اشاره کرد.
۱۳۸۶

توسعه کار

با آغاز همکاری آقای مهندس آرتین ملکی (فرزند ایشان) در سال۱۳۸۶ با بهره¬گیری ا ز تکنولوژی روز ، خلاقیت و نوآوری موجب ایجاد تحولی مثبت و نوین در هنر ساخت کابین شدند.
۱۳۹۶

فعالیت بین المللی

درسال ۱۳۹۶ باشرکت در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی با رونمایی از شیکترین و خاصترین کابین های خود به عنوان پایه گذار کابین های مدرن و برترین غرفه نمایشگاه در ایران شناخته شده اند.